W ramach cyklu spotkań z ciekawymi Osobami, oraz korzystając z ostatnich ciepłych dni, gościliśmy w naszej placówce sędziego piłkarskiego i nauczyciela wychowania fizycznego pana Filipa. Tego dnia towarzyszyły nam ogromne emocje sportowe, i związana z tym radość, uśmiech, zabawa, a także rywalizacja sportowa.

Statystyki podają, że coraz więcej dzieci, jest otyłych, ma problemy z aktywnością, dlatego promocja ruchu, dyscyplin sportowych i motywacji do treningów i ćwiczeń, to jedno z bardzo ważnych zadań dla Wychowawców. Takie spotkania, to znakomity przyczynek by zaszczepić w dzieciach nie tylko chęci do aktywności sportowej, motywacji do treningów i podejmowania wyzwań, ale także ducha rywalizacji, nieodłącznego elementu rozwoju społecznego. To również element edukacyjny, nauka pracy drużynowej, czy zasad fair play.

„To był naprawdę fajny dzień, wygrałam hula hop i skakankę, które bardzo lubię i będę ćwiczyła w domu, żeby kiedyś w przyszłości móc występować na dużej scenie” – opowiada Natalia Podopieczna Bajki.

Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek za udział a także nagrody, w postaci: hula hop, skakanek, piłek, kasków i ochraniaczy.

Taki dzień mogliśmy zorganizować dzięki współpracy z Zespołem Pracy Socjalnej nr 5 Królowej Jadwigi 15 w Radomiu.

 

Centrum Nauki i Zabawy Bajka - projekt realizowany w ramach zadania w zakresie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dofinansowanych przez Gminę Miasta Radomia

Projekty

Projekty

Projekty

Projekty

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS

WSPIERAJĄ NAS