Drukuj

To była niezwykła niedziela dla Podopiecznych Centrum Nauki i Zabawy Bajka Caritas Diecezji Radomskiej. 12 czerwca w parafii Chrystusa Króla na Gołębiowie, odbył się festyn rodzinny z okazji 40-lecia parafii, Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, zabaw, konkursów. Nie mogło zabraknąć tam również i nas.

Dzięki zaproszeniu, mieliśmy okazję, zaprezentować nasze talenty. Uroczystość swoim niesamowitym głosem uświetniła nasza Emilka Baranowska - laureatka wielu konkursów piosenki, oraz finalistka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, a kolorytu na scenie wniosły nasze najmłodsze bajkowe dzieciaki, które zatańczyły i zaśpiewały na scenie. Ponad to, od samego początku nasze stoisko z malowaniem twarzy, było oblegane nie tylko nie przez dzieci, ale i młodzież oraz dorosłych. Dzięki wsparciu naszych starszych wolontariuszek z V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta uczestnicy festynu mogli poczuć się jak w bajce - dziewczyny wykazały się niezwykłą kreatywnością i zdolnościami plastycznymi, wykonując na twarzach dzieci wspaniałe dzieła.

Dziękujemy za możliwość prezentacji naszych talentów, i polecamy się na przyszłość.

 

bajka_festyn_caritas_1.jpg bajka_festyn_caritas_10.jpg bajka_festyn_caritas_11.jpg

bajka_festyn_caritas_12.jpg bajka_festyn_caritas_13.jpg bajka_festyn_caritas_14.jpg

bajka_festyn_caritas_15.jpg bajka_festyn_caritas_16.jpg bajka_festyn_caritas_17.jpg

bajka_festyn_caritas_18.jpg bajka_festyn_caritas_19.jpg bajka_festyn_caritas_2.jpg

bajka_festyn_caritas_3.jpg bajka_festyn_caritas_4.jpg bajka_festyn_caritas_5.jpg

bajka_festyn_caritas_6.jpg bajka_festyn_caritas_7.jpg bajka_festyn_caritas_8.jpg

bajka_festyn_caritas_9.jpg

Centrum Nauki i Zabawy Bajka - projekt realizowany w ramach zadania w zakresie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dofinansowanych przez Gminę Miasta Radomia